Gitar-tr.com Reklam Vermek için Tıklayınız...

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
ROCK
 Gitar-tr.com FORUM : ROCK
Konu Konu: rock grubu kurmak için ne yapmaliyiz Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
SNaCe
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Pasif
Gönderilenler: 6
Gönderen: 2007-02-Temmuz Saat 19:56 | Kayıtlı IP Alıntı SNaCe

biz rock grubu kurmaya karar verdik ama nasil basliyacagimizi bilmiyoruz.pyalistleri dagittik bir kisi dj,bir kisi bass gitar,bir kisi elektro gitar,bir kisi bateri çalacak hepimiz kursa gidicez ve bu aletleri almaya çalisacagiz aldiktan sonra denemeler yapip yogun bi çalisma içine giricez ama sonra... ne vocal war ne bisi sonra napicaz kayit isleri vs.. sonra nasil yapicaz ve bu isler çok karmasik yardim edermisiniz
Yukarı Dön Göster SNaCe's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: SNaCe

Jimmy_page
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Gönderen: 2007-05-Temmuz Saat 15:20 | Kayıtlı IP Alıntı Jimmy_page

Valla arkadasim daha hiç elinize enstruman almadiysaniz isiniz çok zor.En az 2-3 sene gerek bir grup olmak için.

Doomswar
Üye
Üye
Simge

Ülke: Turkiye
Gönderilenler: 82
Gönderen: 2007-09-Temmuz Saat 02:52 | Kayıtlı IP Alıntı Doomswar

stüdyoda çalarsaniz  çok sorun olmaz ama yine bi 2 yilinizi alir .kayilar  içinde bi stüdyoya gidersiniz abi biz kayit yapcas dersiniz  hücum kayit yaptirirsiniz fistik gibi zaten prodüktörlügünüde sen yap dediniz mi o ayarlar gerisini

karanliksokak
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Gönderen: 2007-09-Temmuz Saat 15:46 | Kayıtlı IP Alıntı karanliksokak

valla biz arkadaslar ile bir grup kurmaya karar verdik ama sonra dagildik ertelememiz yüzünden bugün olsun yok yarin olsun derken hiçbirzaman olmadi çünkü daha enstrüman çalmaya varamamistik her nekadar ben ögretsemde olmuyordu...ama çok istiyorduk ve hayalimizdi...gerçekten enstrüman çalmadan grup kurulmaz dimi birde grup kurmak için nsl bir fikir ortaya atilir yani aklimizda bulunan ilk düsünce nedir...???

anilbulsun
Yeni Üye
Yeni Üye

Ülke: Türkiye
Gönderen: 2007-14-Temmuz Saat 01:31 | Kayıtlı IP Alıntı anilbulsun

walla grubu çok kurmak isteyen arkadasim bak bende ayni senin durumun gibi bi durum yasadim bende geup kurmak istiom ben elektro gitar çaliom ve yapcagim müzik tarzi rock olcak istersen beni ekle xxxxxxxxxxxxxxxx orda daha ayrintili konusuruz ekle beni bekliorum.süper bi grup kurcaz senle merak etme önemli olan yasimiz tutcakmi acaba!insallah yasimiz aynidir!nese ekle beni

Msn vermek yasaktir!!! .

Düzenleyen pardus 2007-14-Temmuz Saat 03:15
Yukarı Dön Göster anilbulsun's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: anilbulsun

anilbulsun
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderen: 2007-14-Temmuz Saat 05:43 | Kayıtlı IP Alıntı anilbulsun

yda senle burda yazisiriz ok mi?

Yukarı Dön Göster anilbulsun's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: anilbulsun

mvofan
Üye
Üye

Gönderilenler: 61
Gönderen: 2007-24-Temmuz Saat 01:31 | Kayıtlı IP Alıntı mvofan

yeryüzünde grup kurmayi ve elektrogitar çalmayi benden daha fazla isteyen biri olamaz ama ne yazik ki hersey yolunda gitmiyor.Istegime bir adim yaklastim.2 yillik ugrasim sonucu gitari aldim ama ne yazik ki ders alamiyorum.Özel dersler pahali kurslar da az ve onlar da çok pahali.Sordum falan ama diger sitelerde de kimsenin birsey bildigi yok.Ama bu istek hiç bitmiyor.Okul yolunda mesela eve dönerken arkadaslar bu yolu nasil yürüyorsun çok uzun falan derdi.Ama grup-konser falan hayalleriyle yol 5 dk da geçiyordu.Sirf bu yüzden yol bitmesin isterdim.Ama olmuyor iste.Internet sitelerinden gitari ögrenmeye çalisayim dedim.Onu da düzgün yapan bi site yok.Öylece klasik gitar egitimimle kaldim.Simdi ne olacak bilmiyorum.Ama hala bitmiyor bu istek rüyalarima kadar giriyor.
Yukarı Dön Göster mvofan's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: mvofan

pardus
Moderatör Grubu
Moderatör Grubu
Simge

Gönderilenler: 309
Gönderen: 2007-24-Temmuz Saat 15:29 | Kayıtlı IP Alıntı pardus

evet arkadasim ve arkadaslar herkezin soreunu b u pahali kurslar neyse ben o kadar pahali bir kurs gormedim ama site icin dekilere yardimci olmak amacli etraftan egitim videolari topliyip bir baslik acicam .Hayirli gitarlar...

SNaCe
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderen: 2007-27-Temmuz Saat 18:47 | Kayıtlı IP Alıntı SNaCe

bizde herseyi planladik nu-metal düsünüoruz aslinda aletlerin masraf listesini de yaptik bizimde sorunumuz para... bizim acelemiz yok aslinda dagilma sorunumuzda yok Insallah kuzeniz 4ümüz bu isi çok iyi yapmayi istioruz her seyi çok iyi ögrenmek istioruz bakalim ne olcak.
Yukarı Dön Göster SNaCe's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: SNaCe

qisem_biLL
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Gönderen: 2007-09-Agustos Saat 18:22 | Kayıtlı IP Alıntı qisem_biLL

ya arkadaslar bis kadikoy/kozyatagnadn qisem-qokche grup kurmaya karar werdik gitarlar bizde olucak yalniz vokale we bateriye geçicek iki kisi daha bulmaya çalisiyoruz ilgilenenler lütfen haber wersin erkek olmalari we yaslarinin en fazla 15-16 civarlarinda olmasi iyi olur..

Sayfa Sonraki >>
  Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©1998-2006 
Gitar-tr.com